Opinie o nas


Sprzątanie

16 maja 2019

Jestem zadowolona z jakości sprzątania. Zawsze wszystko jest wykonywane w umówionym terminie i jest to najwyższa jakość. Polecam

Kamil

Profesjonalne sprzątanie biura

13 stycznia 2019

Polecam Firmę Mycie Sprzątanie Poznań w zakresie sprzątania biur. Od kilku miesięcy z powodzeniem sprzątają moje biuro. Jest to duża powierzchnia, powyżej 1500m2 i tylko przy codziennym porządnym sprzątaniu jest możliwe utrzymanie pełnej czystości. Na szczęście z tą Firmą jestem spokojna i wiem, że mogę liczyć na porządek.

Magda AETCOMP

Mycie okien

21 sierpnia 2018

Polecam mycie okien w tej firmie sprzątającej. Zero smug, wszystko idealnie 🙂

Magda

Sprzątanie biur

3 kwietnia 2018

Polecam sprzątanie biur w tej Firmie Sprzątającej. Pracownicy bardzo mili, sprzątanie bez żadnych uwag, warto skorzystać.

Czarek

Mycie okien i witryn

29 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolony z usług mycia zarówno witryn jak i okien w tej firmie. Nie ma żadnych smug, pracownicy profesjonalni. polecam.

Halina

Szybka wycena

29 stycznia 2018

Polecam wyceny w tej firmie. Po wysłaniu maila jeszcze tego samego dnia odbyły się oględziny i w ciągu kilku dni rozpoczęliśmy współpracę. Jestem bardzo zadowolona.

Marta

Referencje

29 stycznia 2018

Zostałam poproszona o wystawienie referencji i nie bardzo wiem jak to opisać. W skrócie nie mam nigdy problemów z tą Firmą Sprzątającą. W razie urlopu przysyłają zastępstwo, kiedy mamy nagłą imprezę bez problemu zmieniają termin sprzątania. Pracownicy są mili, uprzejmi, znają się na swojej pracy. Jakość sprzątania na najwyższym poziomie.

Marek

Dostawa środków czystości

29 stycznia 2018

Polecam środki czystości z tej firmy. Co prawda sprzątają u mnie tylko raz w tygodniu, ale dostarczają w bardzo atrakcyjnych cenach zarówno papier jak i mydło czy środki czystości. Dostawa zawsze jest na czas. Polecam zarówno sprzątanie jak i dostawę środków czystości.

Eliza

Sprzątanie grobu

29 stycznia 2018

Zajmują się sprzątaniem i doczyszczaniem mojego grobu. Usługa za każdym razem potwierdzana jest wykonaną fotografią, wszystko jest perfekcyjnie wyczyszczone. Jeśli chodzi o zakres to jest ona za każdym razem możliwy do rozszerzenia. Stawiają zarówno sztuczne jak i prawdziwe kwiaty, znicze, a ostatnio nawet odnowili stare litery. Czyszczenie grobu z lastriko to trudne wyzwanie, na szczęście zawsze sobie z nim radzą. Polecam sprzątanie grobów w tej firmie.

Marcin

Sprzątanie biura Poznań

29 stycznia 2018

Mogę polecić sprzątanie biur Poznań w tej firmie. Biuro jest sprzątane codziennie po naszej pracy, zawsze lśni, ekran od monitora aż się błyszczy, okna zawsze mamy czyste, jeśli Firma Sprzątająca to tylko Mycie Sprzątanie Poznań!

Katarzyna

Czyszczenie wykładzin KArcherem

29 stycznia 2018

Czyszczenie wykładzin Karcherem w moim biurze w Poznaniu to usługa jaką wykonuje ta Firma Sprzątająca. Wykładziny piorą popołudniu po naszej pracy i następnego dnia już są suche, nic nie śmierdzi! A do tego mam atrakcyjny rabat za stałą współpracę.

Basia

Mycie witryn

29 stycznia 2018

Polecam mycie witryn w tej firmie. Myją 147m2 w moim sklepie, zawsze zmieszczą się do czasu otwarcia, nie mogę na nic narzekać :))

Patryk

Mycie witryn na 5 *****

25 stycznia 2018

Polecam mycie witryn w tej Firmie Sprzątającej. Daję pięć gwiazdek! Witryny sklepowe umyli mi bardzo szybko, profesjonalnie, posprzątali po sobie, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Bartosz

Świetna współpraca

9 stycznia 2018

Polecam tą firmę z Poznania ze względu na warunki współpracy. Jasne, klarowne podejście do klienta, wszystko zostało mi wytłumaczone, nie musiałem się prosić o cennik czy warunki współpracy, podczas jednego spotkania wszystko ustaliliśmy a za godzinę mieliśmy już podpisaną umowę i następnego dnia rozpoczęło się sprzątanie, które od kilku miesięcy trwa w najlepsze i nie zamienię tej firmy już na żadną inną.

Bronisław

Sprzątanie po wynajmie

9 stycznia 2018

Polecam sprzątanie po najemcach w tej firmie. Potrzebowałem sprzątania na następny dzień i na szczęście mnie poratowali. Pomimo dużego zapuszczenia mieszkania udało się je odnowić i wygląda jak przed wynajmem. Bardzo dziękuję za pomoc.

Basia

Czyszczenie po budowie

9 stycznia 2018

Sprzątali nasz dom po budowie, zakres był bardzo duży: mycie okien, mycie przeszkleń szklanych, sprzątanie całego domu, maszynowe czyszczenie posadzek i płytek, odkamienianie starej kabiny prysznicowej, mycie lodówki i piekarnika. Jesteśmy zadowoleni, wszystko załatwione w jeden dzień, na nic nie możemy narzekać.

Filip Komorniki

Mycie witryn w galerii handlowej

9 stycznia 2018

Mycie witryn odbywa się co 2 tygodnie w moim sklepie. Raz mycie przed otwarciem, a raz po otwarciu galerii. Polecam ze względu na terminowość, fachowość i korzystną cenę przy stałym abonamencie.

Marek

Sprzątanie biur na piątkę!

9 stycznia 2018

Sprzątają moje biuro 6 razy w tygodniu i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest zawsze na czas, zawsze perfekcyjnie posprzątane, zawsze kontakt jest bezbłędny. Tak naprawdę dzięki tej firmie mogę zapomnieć, ze mam sprzątanie w biurze 🙂

Karolina

Mycie okien

9 stycznia 2018

Polecam mycie okien w tej Firmie sprzątającej. Mycie okien w domu 150m2 zajęło 2 Panom tylko 3 godziny, a wszystko było umyte bardzo dokładnie, nawet nie musiałam po nich sprzątać. Polecam!

Magda

Rewelacyjne doczyszczanie podłóg

9 stycznia 2018

Nasza firma skorzystała z usługi doczyszczania całej podłogi po remoncie. Firma swoimi środkami i metodami spełniła nasze oczekiwania w 100%. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania całej usługi czyszczenia podłóg po remoncie. Polecamy i pozdrawiamy.

Marcin